Már az elején eldőlt - a Nyíregyházi KC magabiztosan győzött a Mizse ellen

Az Ózd idegenbeli legyőzése után önbizalommal telve várhatta a Mizse KC elleni első hazai meccsét a Nyíregyházi KC. A férfi kézilabdások aztán a találkozó elején jelezték: ezúttal nem lesz esélye a vendég együttesnek. 4-0 után ugyan egy ideig tartotta a különbséget a Mizse, de a második félidő elején már nyolc találattal vezetett a Nyíregyháza. A jó védekezés mellett gyors gólokat lőttek a mieink, így Bécsi János az utolsó 15 percre már a fiatalokat küldhette pályára. Mihalyi Béla - aki most tért vissza Nyíregyházára - rögtön két góllal nyitott. A rutintalanságnak köszönhetően aztán olvadt ugyan az előny, de a győzelem nem forgott veszélyben. Az NYKC második meccsén második győzelmét aratta, és továbbra is az élcsoporthoz tartozik.

Nyíregyházi KC - Mizse KC 28-25 ( 16-12)

Nyíregyháza: Gadnai - Vasas 5, Tóth 7, Boda 2, Gubó 2, Székely 4, Nagy 3

Csere: Oláh (kapus), Horvácki, Takács, Gidai 2,  Varga 1, Dobi, Mihalyi 2

vezetőedző: Bécsi János