Majdnem hibátlan forduló - a középszakaszban az Aqua SE vízilabdásai

Majdnem hibátlan forduló - a középszakaszban az Aqua SE  vízilabdásai

A középszakasz 1. fordulóját rendezték a Vízilabda OB II-es férfi bajnokságban Szentesen. Nyíregyháza felnőtt csapata a K4 csoportban a 9-16. helyezésért küzd. A középszakaszban három fordulót rendeznek, ahol hat mérkőzést játszik csapatunk a Szentes, Százhalombatta és a fővárosi Semmelweis Egyetem Vízilabda együttesével. A hétvégi fordulót majdnem hibátlanra sikerült hozni, hiszen a csoportfavorit fővárosi egyetemi csapat ellen döntetlent (9-9) játszottunk, míg a házigazda Szentes csapatát legyőztük(6-9). Az első meccs krónikájához hozzátartozik, hogy nagyobb koncentrációval akár győzhettünk is volna hiszen az ellenfél a mérkőzés utolsó másodperceiben egyenlített ki. Az elért eredmények értékét növeli, hogy a sikerhez a fiatalok gólokkal és remek játékkal járultak hozzá. A csapat legeredményesebb játékosa Lipták Milán volt. A hazai fordulót március 30-án szombaton a Sóstói uszodában rendezik.

Eredmények:

AQUA SE - SE VK 9 - 9 (4-3, 1-3, 2-2, 2-1)

Gól: Lipták(3), Szilágyi(2), Horváth(2), Rácz(1), Biri(1)

Szentes - AQUA SE 6 - 9 (1-1, 0-3, 3-2, 2-3)

Gól: Lipták(3), Rácz(2), Horváth L(1), Horváth D(1), Kedves(1), Molnár(1)

Tabella - Középszakasz - K4 csoport:

1. Semmelweis Egyetem 4

2. AQUA SE 4

3. Százhalombatta 3

4. Szentes 0