Ma este folytatódik a párharc

Szerdán újra összecsap egymással az Újpest és a Fatum Nyíregyháza. Pár napja Horváth András a lilák vezetőedzője, és Pampuch Csaba, a Fatum másodedzője még egymást segítette az U18-as válogatott sikeres EB-selejtezőin, most viszont ismét ellenfelek lesznek. 

Legutóbb mindkét csapat hullámzó teljesítményt nyújtott, a mérkőzés végi stabilabb teljesítmény viszont győzelmet eredményezett a mieinknek. Amennyiben ezt a gárda az egész meccsen tudja hozni, akkor Budapesten is nyerhet. Bár az alapszakasz során nem sikerült győzni a fővárosi találkozón, nem verhetetlen saját csarnokában az UTE, a MÁV Előre, a Vasas, a Kaposvár és a Békéscsaba is három ponttal távozott. Bár pontokat most nem adnak, egy nyíregyházi győzelem nagy lépést jelentene az ötödik hely megszerzése felé.

Az UTE – Fatum Nyíregyháza mérkőzés szerdán 19.00 órakor kezdődik.