Legyen Nyíregyháza az ország legjobb turisztikai városa!

Elindult az első Nők Lapja Travel Awards verseny, ahol a turizmus szolgáltatói mérik össze népszerűségüket. Az online szavazáson szállodák, vendéglátóhelyek, utazási irodák és városok - köztük Nyíregyháza is - versenybe szállt.

Így szavazhat Ön is Nyíregyházára:

1. Keresse fel a noklapja.hu/travelawards-szavazas oldalt

2. Az "Egyéb vidéki régiók" kategóriájában válassza ki a "Turisztikai városok"-at

3. Válassza ki Nyíregyházát!

4. Rögzítse szavazatát a lap alján

Miért pont Nyíregyháza?

Számos érvünk van arra, hogy miért érdemes Nyíregyházára szavazni: az attrakciók városában minden látnivaló egy karnyújtásnyira elérhető. Nyüzsgő belvárosa izgalmas élményelemekkel, toronykilátóval, interaktív várostörténeti kiállítással és virtuális időutazással csábít.

Sóstógyógyfürdőn kihagyhatatlan az Európa legjobbjának választott Nyíregyházi Állatpark, a díjnyertes és többgenerációs Aquarius Élményfürdő, a szezonálisan működő zenélő szökőkút, valamint a Sóstói Múzemfalu, ahol él és élmény a hagyomány.

A szavazás 2023. november 21. éjfélig tart, sorsolás 2023. november 22-én, 14:00 órakor lesz. A szavazók között egy 2 fős, 2 éjszakás wellness hétvégét sorsolnak ki, félpanziós ellátással, 5 csillagos szállodában.