Korosztályos Bajnokság - folyamatosan mérkőzéseket rendeznek a teniszpályákon

Korosztályos Bajnokság - folyamatosan mérkőzéseket rendeznek a teniszpályákon

Javában zajlik a Korosztályos Országos Bajnokság a MARSO Tenisz Centrumban, amely augusztus 5-én kezdődött és egészen augusztus 18-ig tart. A közel két hetes bajnokságon a teljes hazai utánpótlás Nyíregyházán lesz.

A hétfői napon a 14 éves korosztály csapatbajnokságaival kezdtek a teniszezők, pénteken pedig már három korosztály is pályán lesz: a 14-esek egyéni versenyének finise mellett rajtol a 16-os és 18-as korcsoport csapatbajnoksága. A pénteki napon is lehet nyíregyháziaknak szurkolni, hiszen 13:30 órától a F18 csapatbajnokságban a MARSO TC a Tenisz Műhellyel csap össze, 15:00 órától a L16 csapatbajnokságban az MTK Budapest I. csapattal, míg 16:30 órától a Fortune SE csapatával találkoznak a nyíregyházi lányok.