Kézilabdadöntő lehet Nyíregyházán
A Continental Arénában csaphat össze a Veszprém és a Szeged 2017-ben.

A Bujtosi Szabadidő Csarnok – vagy új nevén Continental Aréna – felújítása a terveknek megfelelően halad, így bő egy hónap múlva befejeződhetnek a munkák.

Már most folynak tárgyalások arról, hogy milyen programokkal töltik majd meg a létesítményt. Júniusban a női röplabda-válogatott lép pályára Európa-liga mérkőzésen, jövőre pedig itt rendezhetik a férfi kézilabda Magyar Kupa négyes fináléját, várhatóan a Veszprémmel és a Szegeddel. Számos zenei program is lesz majd a Continental Arénában. Szeretnének olyan előadókat Nyíregyházára hozni, akik megtöltik a csarnokot. A sportprogramokra plusz lelátókat is beépíthetnek, így a röplabda-találkozókon például közelebb ülhet majd a közönség a korábbiaknál, ezáltal a hangulat is jobb lehet a mérkőzéseken.

D. L.