Kezdődik a rájátszás

A hétvégén megkezdődik a női röplabda Extraliga negyeddöntője, a Fatum Nyíregyháza pedig a MÁV Előre ellen lép pályára vasárnap Székesfehérváron. A két csapatnak friss emlékei lehetnek a másikról, mivel február 3-án az alapszakasz utolsó fordulójában találkoztak a felek a Continental Arénában, és akkor nagy csatában, 0-2-ről fordítva nyertek a mieink 3-2-re. Akkor Nina Kocic 21, Ivana Jeremic 19 pontot szerzett, és jó játékukra most is szükség lesz. Kulcsfontosságú, hogy a fehérváriak két pontgyárosát, Dvoraceket és Pallagot kikapcsolják a mieink. December elején Székesfehérváron 3-0 lett a végeredmény a hazaiak javára, de mindegyik szett szoros volt. A Fatumnál Lászlop Alexandra még egy ideig nem játszhat, így a klub vezetése egyeztetett centerrel, aki helyettesítheti Szaszit a hátralévő mérkőzéseken, de mivel a sérülés az átigazolási időszak befejezése után történt, ez nehezíti a helyzetet. A keret többi tagja bevethető. A vasárnapi mérkőzés 17 órakor kezdődik, és a hunvolley.tv élőben közvetíti a találkozót.