Két szettes hátrányból fordítva nyertek a röplabdások

Békéscsabán vesz részt a Boraqua Kupán a Fatum Nyíregyháza ezen a hétvégén. A házigazda és a mieink mellett a Kaposvár a felkészülési torna harmadik résztvevője. Pénteken a somogyiak 3-2-re legyőzték a BRSE-t, szombaton pedig a Fatum-KNRC meccsel folytatódott a program. Az első játszmát 25-17-re nyerte a Kaposvár, és bár a másodikban 16-15-nél még a Fatum vezetett, ennek a végén is az ellenfél örülhetett. A harmadik felvonásban viszont pontosabbak voltak a támadások, és 25-17-re a Nyíregyháza nyerte a játékrészt, majd a negyedikben sikerült egyenlíteni is nagy hajrával, így jöhetett a döntő szett. Ez nagyon izgalmas volt, 12-9-re is vezetett a Nyíregyháza, és végül sikerült győzni!  Vasárnap a BRSE ellen lép pályára a Fatum Nyíregyháza. 

Fatum Nyíregyháza – KNRC 3-2 (-17, -20, 17, 22, 13)

Nyíregyháza: Jeremic 19, Galvao 9, Kocic 22, Lászlop 15, Földi, Szabó L. 2
Csere: Tóth F.(liberó), Antivero 14
vezetőedző: Tomás Varga

Kaposvár: Lima 5, Godó 20, Vilvert 7, Radnai 6, Szedmák 18, Parker 24 
Csere: Rády (liberó), Bodovics 1
vezetőedző: Vincent Lacombe