Két helyen is ápolja fákat a NYÍRVV

A NYÍRVV Nonprofit Kft. tájékoztatása szerint, hogy szakembereik 2024. április 04-én a város két helyszínén is faápolási munkálatokat végez a Magyar Közút Zrt. engedélyével.

  • Az Orosi úton a Mezsgye és Kezdő utca közötti, városba bevezető szakaszon a külső sáv lezárásra kerül a 8.00 órától kezdődő munkálatok idejére.
  • A Kert utca 24. és 42. szám közötti szakaszon - az Inczédy sor irányába - a társasházak előtti parkolók lezárásra kerülnek, továbbá időszakosan és szakaszosan a külső sáv lezárására is sor kerülhet a faápolási feladatok ellátásának idejére.

A munkálatok ideje alatt a Kert utca érintett szakaszán a gyalogos- és gépjármű forgalom időszakos korlátozására is számítani lehet.

Kérjik a fenti utakon közlekedő autósokat, kerékpárosokat és gyalogosokat, hogy az akadálytalan munkavégzés és az esetleges károkozások elkerülése érdekében az említett időszakban az érintett szakaszon fokozott figyelemmel és körültekintően közlekedjenek!

A munkavégzés időpontját az időjárási körülmények befolyásolhatják.

Megértésüket és türelmüket köszönik!