Két érem Vecsésről
Diákolimpiai döntőn vettek részt a nyíregyházi ökölvívók.

Március 23–26. között rendezték Vecsésen az idei ökölvívó Diákolimpiát, amelyen első alkalommal hivatalosan is indulhattak a serdülő és junior korosztályú lányok is. Az NYVSC Big Boxing öt fővel vett részt, Nagy Márk edző vezetésével.
Vastag Sára egy súllyal feljebb indulva (serdülő 57 kg, Nyíregyházi Kodály Zoltán Ált. Isk.) a döntőben pontozásos vereséget szenvedett, így ezüstérmes lett.
Kelemen Alexa (serdülő 66 kg, Eötvös József Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.) az elődöntőben kikapott és bronzéremmel zárt.
A többiek, Molnár Enikő (junior 54 kg, Eötvös József Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.), Kovács Tamás (junior 60 kg/B csoport, SZC Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégiuma), Balogh Olivér (junior 80 kg, ÉVISZ) az ötödik helyen végeztek.