Kerékpáros túrán a vízilabdások

Kerékpáros túrán vettek részt az AQUA Sport Egyesület serdülő és ifjúsági korosztályú játékosai. A három napos csapatépítő tábor alatt összesen 115 km-t tekertek a vízilabdások és különféle csapatépítő programokkal és feladatokkal folytatták a felkészülésüket a hosszú Országos Bajnoki idényre.

- Az volt a célunk, hogy a kemény felkészülési időszakot egy kicsit megtörjük és másféle módszerekkel is fejlesszünk a csapatokat. Az úszó edzések monotóniája után tökéletes három napot töltöttek együtt a játékosok, ahol erős csapategységet építettünk. Köszönöm a szervezést csapataim mentáltrénerének Rudikné Kecsmár Ágnes-nek, aki idén is nagyszerűen megszervezte, koordinálta, és feladataival fejlesztette a sportolókat - mondta Hatvani Péter vízilabda szakedző.

Az országos bajnokság sorsolása a hétvégén lesz, ahol kiderül hogy hol és kikkel is játszik az AQUA SE a 2023/24-es bajnokságban.