Kedden jön a mindent eldöntő ötödik meccs
Fotó: Kohut Árpád

Kedden jön az ötödik meccs a női röplabda Extraliga negyeddöntőjében a Fatum Nyíregyháza és a MÁV Előre között, ezúttal pedig Székesfehérváron találkoznak a csapatok. Mindkét együttes egyszer már győzött idegenben egy-egy hazai siker mellett, így 2-2 az állás a három nyert mérkőzésig tartó sorozatban, azaz az ötödik meccsen dől el, ki jut az elődöntőbe. A Fatumnál érthetően csalódottak voltak a lányok a pénteki találkozó lefújása után, de az is látszott, hogy mindkét csapat az utolsó tartalékait mozgósítja, mivel a sűrű program mellett hosszú utazások is várnak a keretek tagjaira. A szombati DRK Magyar Kupa bronzmérkőzés előtt tehát egy nagyon fontos feladat jön. 

A MÁV Előre – Fatum Nyíregyháza találkozó 17 órakor kezdődik, és a hunvolley.tv élőben közvetíti.  Egyszer már sikerült nyerni Fehérváron…