Karnyújtásnyira az első osztály - veretlenül végzett az élen a Marso TC

A csak nyíregyházi játékosokból álló MARSO Tenisz Centrum csapata veretlenül nyerte meg az OB II. osztály „D” csoportját, amelyre évek óta nem volt példa. A sok éves munka meghozta gyümölcsét, hiszen a csapat megalakulásakor a III. osztályban kezdtek, majd előbb a II. osztályba kerültek fel és most itt a lehetőség, hogy az I. osztályba is feljussanak a nyíregyházi teniszezők. A  debreceni, gödi, budapesti, esztergomi, jászapáti és egri csapatokkal felsorakozott „D” csoportot a teniszezők veretlenül zárták. Ahhoz, hogy az I. osztályba felkerüljön a csapat, még egy rájátszást kell megnyerniük a „C” csoport legjobbja, a gyulai TSZSK ellen, amelyre 2020. október 3-án (szombaton) 10:00 órakor kerül sor a Nyíregyházi Városi Stadionban (esőnap: 2020. október 4.)
A MARSO Tenisz Centrum felnőtt férfi csapatának tagjai: Toma Henrik, Szabolcsi Péter, Becser Dominik, Závaczki Martin, Riskó Roland, Szabó Dániel, Csonka Gábor, Mirgay Zsolt és Horváth Gábor