Karanténban a csapat - Pozitív lett az egyik nyíregyházi kosárlabdázó koronavírus tesztje

A keddi nap  folyamán pozitív lett a koronavírus-tesztje a Hübner Nyíregyháza BS kosárlabda csapat egyik játékosának, melynek alapján a vezetőség a szükséges intézkedéseket megtette, így a csapat tagjai és edzői önkéntes házi karanténba vonultak. Az utánpótláskorú sportolókkal is foglalkozó edzők tesztelését megkezdték.

Az utánpótláskorú kosárlabdázók számára az edzések megtartása továbbra is biztosítva lesz az egészségügyi előírások szigorú betartásával.
A klubok vezetősége és orvosai a hatóságokkal egyeztetve folyamatosan nyomon követik a járványügyi helyzet alakulását, ennek függvényében mindent megtesznek a fertőzések elkerülése érdekében.

Jelenleg a Continental Aréna területére csak maszkban engedélyezett a belépés, a létesítmény területén több helyen is lehetőséget biztosítunk a kézfertőtlenítésre - áll a Nyíregyházi Sportcentrum közleményében.