Jótékony gyűjtőakciót szervez az ÉAK Kft. a fenntartható iskolakezdés jegyében

Egyedülálló kezdeményezéssel segít az iskolakezdésben az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. csapata!

Ne dobd ki az iskolatáskád, tolltartód, tornazsákod!

Rohan a nyár, hiszen 1 hónap múlva újra becsengetnek, és lassan el kell kezdeni az iskolai felszerelési eszközök beszerzését.

Társaságunk gyűjtőakcióval szeretne hozzájárulni a „fenntartható” iskolakezdéshez. Az akció során olyan, iskolakezdéssel kapcsolatos használt, de még szép állapotú tárgyakat (pl. iskolatáska, tolltartó, tornazsák, írószerek, felesleges füzetek, mappák stb.) várunk, amelyeket még jó szívvel tovább tudunk adni.

Nem baj, ha nem felelnek meg a legújabb divatnak! Ha még jó állapotban vannak, de te már jövőre nem ezt használod, akkor kérlek, juttasd el Hulladékudvaraink egyikébe, hogy még új gazdájuk lehessen!

– így szól az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. felhívása. A Nyíregyházi Televízióban hamarosan még több részletet elárulunk a kezdeményezésről, de addig is íme egy hasznos infó: a felajánlani kívánt felszereléseket a Hulladékudvarokban van lehetőség leadni:

► 4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes u. 3.sz

► 4400 Nyíregyháza, Kerék u. 1.sz.