Jet-ski Európa-bajnokság – 20 nemzet több mint 100 TOP versenyzője küzd meg egymással!

Jet-ski Európa-bajnokság – 20 nemzet több mint 100 TOP versenyzője küzd meg egymással!
Június 13. és 16. között minden a jet-ski körül forog majd Nyíregyházán és Leveleken!

Izgalmas csaták, 600 LE-s versenygépek! Ilyen még nem volt Nyíregyháza környékén!

Országos bajnoki forduló után Európa-bajnoki verseny helyszíne lesz a Leveleki Szabadidőpart tava június 13. és 16. között. Húsz nemzet több mint 100 TOP versenyzője küzd meg 13 versenykategóriában a Magyar Nagydíjért. 

A verseny megnyitó ünnepségét Nyíregyházán, a Kossuth téren rendezik június 13-án 17 órától, június 14-én pedig 11.30-tól Leveleken folytatódnak a programok. Szabadedzés, zászlós felvonulás, pole pozíciós versenyek, és ez csak a pénteki program. Szombaton és vasárnap zajlanak majd a döntők, a díjátadó ünnepség tervezett időpontja vasárnap 17 óra.

A bajnokságot az érdeklődők élőben nézhetik majd a Magyar Jet-Ski Szövetség - Hungarian Jet Sports Federation közösségi oldalán, ahol bővebb információkat is találnak a rendezvényről.