Izgalmas meccset játszott a Kölcsey - a Debrecen volt a vendég a kézilabda NB-II-ben

Izgalmas meccset játszott a Kölcsey - a Debrecen volt a vendég a kézilabda NB-II-ben

Vereséget szenvedett a Kölcsey DSE női kézilabda együttese a legutóbbi bajnoki fordulóban. A nyíregyháziak 29-26-ra kaptak ki a Debrecen U22-es gárdájától. Az első félidőben még Hadobás István együttese vezetett két góllal, de a második játékrészben fordítottak a hajdúságiak. A csapatból a 11 gólos Hrabina Inez volt a legeredményesebb játékos.

Kölcsey DSE-DVSC U22 26-29 (14-12)

Nyíregyháza, 170 néző, v.: Aczél, Paulovics.

Kölcsey: Torkos-Gyuró 2, Hrabina 11/7, Tóth 4, Silye, Katona K. 3, Papp A. Csere: Varga (kapus), Hruska 3, Kelemen 2, Katona B. 2, Gyimesi. Edző: Hadobás István.

Kiállítások: 2, illetve 8 perc.

Hétméteresek: 6/3, illetve 7/4.