Izgalmas meccs végén győzelem - legyőzték a Fradi U21-es csapatát a kézilabdások

Izgalmas meccs végén győzelem - legyőzték a Fradi U21-es csapatát a kézilabdások

A Ferencváros U21-es csapatával találkozott a Nyíregyházi SN a férfi kézilabda NB-I/B-ben. Az első félidőben a Fradi kezdett jobban, 5-1-re is vezettek a vendégek, és a folytatásban is tartották előnyüket. Az első félidő végére viszont sikerült kicsit közelebb kerülni, a második játékrészben pedig 16-16-nál Lestál Martin egyenlített, majd a vezetést is átvették a mieink. A hajrá izgalmasan alakult, de a Nyíregyháza három góllal meglépett, és végül egyet megtartva ebből megnyerte a mérkőzést. 

Nyíregyházi SN - FTC U21 26-25 (10-13)

Nyíregyháza. Nagy L.-Gidai 4, Kurbely 4, Nyitrai 1, Varga 1, Szűcs 2, Vasas.

Csere: Gadnai (kapus), Gubó, Dobó 3, Pánczél 1, Erdős 4/1, Stáb 1, Lestál 5.

Edző: Kaplonyi Zoltán, Szakmai igazgató: Varga Zsolt