Ismét pontot rabolt a bajnoktól a Stúdió!
Fotó: Kohut Árpád

Az alapszakasz során csak a Stúdió tudta legyőzni a bajnoki címvédő, BL résztvevő Haladást a férfi Futsal NB-I-ben. A mieink a felsőházi rájátszás során is bizonyították, hogy ez nem volt véletlen. Az első félidőben vezetett a Stúdió Gregory révén, de 13 másodperc alatt egyenlített Dróth. A második félidőben is potyogtak a gólok. Előbb a szombathelyiek voltak eredményesek, majd Gregory mesterhármast ért el. Szabó Lajos szép szólója után 4-2-re vezetett már a Nyíregyháza, de két 5/4-es szituációt Vas gólra váltott, így 4-4 lett a végeredmény. 

NB I, felsőházi rájátszás, 2. forduló

A’Stúdió Futsal Nyíregyháza–Haladás VSE 4–4 (1–1)

Continental Aréna, v.: Zimonyi, Deme (Mákos).

Nyíregyháza: Gagyi – Öreglaki, Gregory, Dávid, Maneca. Csere: Petró, Gyulai, Szabó, Krajnyák, Kovács R., Lakatos, Kiss, Kovács, Haburcsák. Vezetőedző: Lovas Norbert.

Haladás: Alasztics – Hajmási, Dróth, Hadházi, Vas. Csere: Homlok, Győrfy, Kovács M., Luiggi, Henrique, Sipos, Vatamaniuc-Bartha, Fehér, Rutai. Vezetőedző: Ferraz Conde Felipe.

Gól: Gregory (10., 31., 31. – a másodikat büntetőből), Szabó (33.), illetve Dróth (10.), Luiggi (29.), Vas (36., 38.).