Indiana Jones és elveszett frigyláda fosztogatói a Szindbádban

Február 24-én Harrison Fordot láthatjuk főszerepben Nyíregyháza első VIP Mozijában.

Indiana Jones régész, professzor és kalandor egy személyben, aki semmilyen veszélytől sem riad vissza, hogy megszerezzen egy műkincset. 1936-ban híre jön, hogy a németek hatalmas ásatásokba kezdtek Egyiptomban. A Biblia legendás ereklyéjét, a frigyládát keresik, amiben Mózes kőtáblái találhatók a tízparancsolattal. A mítosz szerint ugyanis legyőzhetetlenné válik, aki a ládát birtokolja. Az amerikai titkosszolgálat megbízza Indiana Jones-t, hogy előzze meg a nácikat. A kalandvágyó professzor Egyiptomba utazik, ahol elkeseredett harc bontakozik ki a frigyládáért.

amerikai kalandfilm, 113 perc, 1981

Főbb szerepekben: Harrison Ford, Paul Freeman, Karen Allen

Rendező: Steven Spielberg

Ajánló

Jegyek elérhetőek online

Filmnézés extrákkal a Szindbád VIP Moziban!

  • Az elmúlt időszak legnagyobb filmslágerei
  • Egyedien kialakított VIP terem, kényelmes, dönthető bőrfotelekkel
  • A Szindbád Bisztróban frissen, helyben készült, svédasztalos gourmet ételkínálat
  • Mozi-büfé csomagajánlat (popcorn, nachos, üdítők, ásványvíz, kávé)
  • Különleges családi és céges rendezvényhelyszín
  • Hangulatos lobby

A Szindbád VIP Mozi all inclusive moziélményt kínál azoknak, akik valami különlegesre vágynak!

A Szindbád VIP Moziban a Szindbád Bisztró séfje által megálmodott, a helyszínen készült, friss kulináris ételkínálat, a mozibüfé csomagajánlat, a hangulatos lobby és a kényelmes, dönthető bőrfotelek különleges kényelmet nyújtanak, biztosítva az ALL INCLUSIVE moziélményt.

A Szindbád VIP Mozi 30 férőhelyes, exkluzív VIP termével várja vendégeit, legyen az céges, családi vagy baráti összejövetel, privát vetítés, évforduló, esetleg születésnapi ünnepség, a meghitt és különleges hangulat garantált!

A Szindbád VIP Mozi személyzete kiemelt figyelmet szentel annak, hogy tökéletes legyen az itt eltöltött idő, és Látogatóink újra és újra visszatérjenek hozzánk!

Svédasztalos vacsora kezdete: 18.15

Filmvetítés kezdete: 19 óra

Jegyárak

Szindbád VIP Mozi teljes árú jegy: 7 900 Ft

A jegyár tartalmazza az előadás kezdete előtti 45 percben a VIP büfé étel- és italkínálatának korlátlan fogyasztását!

Bővebb információ