Így telik a nyár Kuthy Patrícia és Illyés Ákos számára - Interjú!

Így telik a nyár Kuthy Patrícia és Illyés Ákos számára - Interjú!
Így telik a nyár Kuthy Patrícia és Illyés Ákos számára - Interjú!

A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorának volt vendége a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház két művésze, Kuthy Patrícia és Illyés Ákos. A teátrum művészei nyáron sem unatkoznak, jelenleg az István, a király rockopera feldolgozásán munkálkodnak rendezőként, melyet augusztus 16-án tekinthetnek meg az érdeklődők Tiszalök város főterén 21 órától. A rockopera egyedülálló feldolgozásban kerül majd színpadra, melyben tiszalöki táncosok és énekesek mellett a főbb szerepekben Nagy Szilárd, Koroknai Árpád és Varga Miklós lesz látható. A rendezés mellett augusztus 6-án Kuthy Patrícia a Bencs Villa Többszemközt beszélgetős est-sorozatának vendége lesz, erről is meséltek a Sziesztában. 

Ha lemaradtak, nézzék vissza beszélgetésünket itt: