Ifjúsági világbajnok és LEN Kupa győztes - vízilabdások látogatták meg az Aqua SE-t

Ifjúsági világbajnok és LEN Kupa győztes  - vízilabdások látogatták meg az Aqua SE-t

A közelmúltban ismét vízilabdás példaképek népszerűsítették a sportágat Nyíregyházán. Az AQUA SPORT EGYESÜLET vendége volt Tóth Kristóf Ifjúsági világbajnok(2014) és Mucsi Anna Mandula többszörös magyar bajnok, LEN kupa, 2019 Universiade  győztes  vízilabdázó, akik mindketten az UVSE csapatának tagjai. A két kiváló sportoló  a Sóstói Parkfürdőben zajló úszótábor résztvevői számára tartott előadást (sportágválasztó "roadshowt"-t), amelynek célja a gyerekek körében népszerűsíteni az egészséges életmódot a vízisportokat, azon belül is a vízilabdát, mint a legeredményesebb csapatsportot.

Az élménybeszámolót követően a gyerekek edzéséhez csatlakozott a két kiváló sportoló.