Idén is rengeteg érdeklődő érkezett a Butykán megrendezett Cseresznye Fesztiválra – Fotók!

Idén is rengeteg érdeklődő érkezett a Butykán megrendezett Cseresznye Fesztiválra – Fotók!

Június 29-én szombaton 14 órakor vette kezdetét a hagyományos Cseresznye Fesztivál Butykán, a művelődési ház melletti játszótéren és sport-pályán.

A hagyományos kulturális programok mellett igazi családi napon vehettek részt a vendégek. A gyerekek ugrálhattak a két nagy várban és kézműves foglalkozás keretében kreativitásukat is kipróbálhatták. Sokféle ajándékot, dísztárgyakat készíthettek a Dominó Egyesület jóvoltából.

Aki megszomjazott fogyaszthatott a büfében vagy kóstolhatott a fagylaltokból, vattacukrot vagy főt kukoricát s ehetett. A finom gulyást Mazák István főzte, akinek a helyi nyugdíjas klub tagjai segítettek. Mindenki nagyon jól érezte magát a rendezvényen!

Kapcsolódó galéria

Cseresznye Fesztivál Butykán