Hogyan készít fel minket a klasszikus értékrendi oktatás az életre?

Milyen előnyöket kínál a hagyományos oktatás? Miben különbözik a modern oktatástól? Mit adhat, amit a modern oktatás nem tud nyújtani?

Jeremy Tate, vezető klasszikus pedagógus válaszol ezekre a kérdésekre, és magyarázatot ad arra is, hogy a klasszikus oktatás miért teszi képessé a diákokat arra, hogy kezelni tudjanak különböző élethelyzeteket, átgondolt döntéseket tudjanak hozni, és miért teszi alkalmassá őket arra, hogy érdemben hozzájáruljanak a társadalom működéséhez. Jeremy Tate a a Classic Learning Test alapítója és vezérigazgatója előadásában érveket sorakoztat fel amellett, hogy a modern világban miért van szükség a klasszikus oktatásra, és hogy miként lehet ez az érdemi oktatásfejlesztés egyik lehetséges útiránya.

Előadó: Jeremy Tate, a Classic Learning Test alapítója és vezérigazgatója

Az előadás angol nyelven zajlik. Tolmácsgépet biztosítunk.

Az eseményen történő részvétel ingyenes, azonban minden esetben regisztrációhoz kötött.

Regisztráció: https://feliratkozas.mcc.hu/hu/form/how-classical-education-prepares


Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Dátum: 2024. február 29. (csütörtök) – 17:00
Helyszín: MCC, nyíregyházi képzési központ – 4400 Nyíregyháza, Kálvin tér 4-5.
A regisztráció határideje: 2024.02.29. 16 óra