Hiányozni fog a három pont...
Először játszott hazai környezetben az AQUA SE vízilabdacsapata.

Hazai medencében játszott az AQUA SE Nyíregyháza gyermek vízilabdacsapata az országos utánpótlás-bajnokságban. Az ellenfél a Békéscsaba volt. Jól kezdett a hazai együttes és 2–0 után még számos helyzetet alakított ki, de a góllövés ezúttal nem ment. A következő nyíregyházi gól már 5–2-es csabai vezetésnél esett a mérkőzés második félidejében. A harmadik negyedben ébredt újra a hazai gárda, ettől kezdve a meccs végéig folyamatosan zárkózott fel, de a Békéscsaba egyet megtartott előnyéből, így az AQUA SE első hazai meccsén vesztesen hagyta el a sóstói medencét.

Kántor Gábor: – Nem lehet meccset nyerni ennyi kihagyott helyzettel. Nagyon kiegyenlített a bajnokság mezőnye, ezért ez a 3 pont rettentően fog hiányozni a végén.

AQUA SE Nyíregyháza–Csabai Csirkefogók 6–7 (2–1, 0–4, 2–2, 2–0)
Gólszerzők: Pethe István 3, Molnár Kristóf 2, Kedves Iván