Hétvégén Sóstói Piknik a Múzeumfaluban, vannak, akik ingyen léphetnek be!
Fotó: Sóstói Múzeumfalu

Június 13-tól minden második hétvégén –tehát most hétvégén is - Sóstói Pikniket tartanak a Múzeumfaluban, ahol helyi termelők kínálják majd portékáikat, mindemellett pedig falusi szagok és aromák elnevezésű felfedező túrára invitálják a látogatókat, akik öt pecsét begyűjtését követően egy-egy kemencében sült kakaós csigát kaphatnak jutalmul.

 

Szombaton 11 órakor egyébként szintén a Múzeumfaluban a Burattinó Bábszínház Vitéz László kalandjaira invitál minden érdeklődőt; az anarcsi kemencékben pedig nyírségi kelt kalácsok készülnek majd.

Kedvezményes jegyárak lépnek életbe ezen a hétvégén, a kitűnő bizonyítványt bemutató diákok számára pedig ingyenes szombaton és vasárnap a Múzeumfalu látogatása.