Hétfőn rangadót játszik a Szpari
Fotó: Trifonov Éva

Hétfőn este tévés meccsen fogadja a Nyíregyháza Spartacus a Kozármislenyt. A bajnoki rajt előtt kevesen gondolták volna, hogy az őszi szezon zárómeccsén a két csapat mérkőzése rangadó lesz. Az első fogadja a negyediket. 

- Egy jó csapat érkezik hozzánk, jó edzővel, aki régóta dolgozik a csapatnál, jól ismeri a játékosokat, és erős együttest rakott össze. Hozzánk hasonlóan támadófocit játszanak, egy gólratörő együttes, így igazi rangadó vár ránk hétfőn. A heti edzésmunka során jól dolgoztak a játékosok, továbbra is érzem rajtuk az éhséget, szeretné mindenki jól befejezni ezt az évet. Remélem plusz motivációt jelent nekik az is, hogy országos televíziós csatorna is közvetíti a találkozót. A sérültek állapota is folyamatosan javul, meglátjuk, hogy kire számíthatok hétfőn. A felkészülést kicsit nehezítette a csapadékos időjárás, de a tervezett munkát elvégeztük. Legutóbb Balmazújvárosban a sok eső ellenére remek pálya várt minket, bízunk abban, hogy most is így lesz, és jó focit játszhatunk – mondta Tímár Krisztián vezetőedző. 

A Nyíregyháza Spartacus – Kozármisleny mérkőzés hétfőn 18 órakor kezdődik. Az M4 Sport élőben közvetíti a találkozót.