Helyszíni felvételek a Ferenc körúti tűzesetről – Egy személyt hoztak ki a lakásból!

Helyszíni felvételek a Ferenc körúti tűzesetről – Egy személyt hoztak ki a lakásból!

Ahogy azt már korábban a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság információi alapján megírtuk, kedden a koradélutáni órákban tűz ütött ki egy Ferenc körúti társasház 4. emeleti lakásában.

Az egyik szobában berendezési tárgyak, ágy és a bútorok kaptak lángra. Az esethez a város hivatásos tűzoltói vonultak, egy embert kihoztak a lakásból. 

– nyilatkozta a Katasztrófavédelmi Igazgatóság az esetről.

A lakásból egy személyt hoztak ki a mentők, őt a helyszíni ellátás után kórházba szállították. Információink szerint nincs súlyos sérülése, megfigyelésre szállították a nyíregyházi Jósa András Oktatókórházba.

A katasztrófavédelem munkatársai rövid időn belül a helyszínre érkeztek, a szakszerű és gyors közbeavatkozásnak hála pedig megakadályozták a lángok továbbterjedését. A társasházat átvizsgálták és átszellőztették a tűzeset után.

Kapcsolódó galéria

Tűz ütött ki egy Ferenc körúti lakásban