"Hazánknak rendületlenül" - országjáráson a Mi Hazánk elnöke

Függetlenségre épülő gazdaságpolitikát kínál a Mi Hazánk – ezt a párt vezetője mondta Nyíregyházán.

Toroczkai László hozzátette, antiglobalista programmal próbálják megszólítani a választópolgárokat, többek között fellépnek a pandémiaszerződés ellen, elutasítják a vendégmunkások nagy számú érkezését, valamint a készpénzhasználat alkotmányos joga mellett is kiállnak. Toroczkai László úgy fogalmazott, 2022-ben óriási győzelmet aratva bejutottak a parlamentbe, így fognak bejutni 2024-ben az európai parlamentbe és a megyei közgyűlésekbe is. Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében 4 polgármesterjelöltet indít a Mi Hazánk, egyet pedig függetlenként támogat, Nyíregyházán a polgármesterjelölt mellett mind a 15 egyéni körzetben képviselőjelöltet is indít a párt a június 9-ei választáson.

"Mi mindenkit el akarunk számoltatni, nem csak az elmúlt 14 év, hanem az elmúlt 30 év összes bűnéért felelős összes politikust, bankárt és mindenkit, aki részt vett a magyarok és Magyarország kifosztásában, mindenkit el akarunk számoltatni" - mondta Toroczkai László Nyíregyházán.