Hazai pályán - az ETO FC Győr érkezik vasárnap a Városi Stadionba

Hazai pályán - az ETO FC Győr érkezik vasárnap a Városi Stadionba

 

Készül a hétvégi bajnokira a Nyíregyháza Spartacus kerete. Bakos Szabolcs kivételével mindenki bevethető, a középpályás egy térdsérülés miatt nem áll még rendelkezésre, de a jövő héttől már a többiekkel készülhet. Vasárnap a WKW ETO FC Győr érkezik a Városi Stadionba, Zoran Spisljak vezetőedző pedig szeretné, ha a csapat folytatná azt az utat, melyet az elmúlt két találkozón megkezdett. 

Magas színvonalú mérkőzésre számítok, a győrieknél több olyan játékos is van, akik az élvonalban is szerepeltek. Szervezett, erős csapatról van szó, több poszton is veszélyesek, igyekeztünk felkészíteni erre a csapat tagjait. Nekünk jó alapot jelent a legutóbbi két mérkőzés melyet megnyertünk és gólt sem kaptunk, erre kell építenünk - mondta Zoran Spisljak. 

A jövő hét végén a válogatott mérkőzése miatt nincs forduló, a Szpari viszont csütörtökön újabb felkészülési találkozót játszik az ukrán Minaj csapata ellen.