Hatházi Dóra ezüstéremmel kezdte az úszók Ifúsági Országos Bajnokságát

Hatházi Dóra ezüstéremmel kezdte az úszók Ifúsági Országos Bajnokságát

Rögtön az Ifjúsági Országos Úszó Bajnokság első napján ezüstéremmel kezdett a Nyíregyházi Sportcentrum csapata. Hatházi Dóra az egy évvel idősebb Berecz Blankával vívott nagy csatát 200 m pillangón és nagyon-nagyon kicsivel Blanka mögött másodikként ért célba. (2:11,92) A Nyíregyházi Sportcentrum úszóhölgye még egy új egyéni csúcsot is úszott 50 m gyorson,mely a negyedik helyet jelentette a mezőnyében. A fiúknál Cserfalvi Olaf serdülőnként az ifik között hetedik lett 200 m pillangón. A sprinterek 50 m gyorsán Trizner Olivér holtversenyben a 10. helyet szerezte meg.  Az Ifi Ob-t május 29. és június 1. között Kaposváron az újonnan átadott Csík Ferenc Versenyuszodában rendezik meg. Csütörtökön a megmérettetések tovább folytatódnak és egészen szombat estig drukkolhatunk a Nyíregyházi Sportcentrum. versenyzőinek.

Fotó:www.musz.hu