Három meccs, három győzelem - újabb lépés a döntő felé az U17-es csapatnál

A Nyíregyházi Sportcentrum U17-es röplabda együttese Budaörsön lépett pályara a Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokságon. A nyíregyházi lányok a RÖAK Kaposvár Kékkel, a Budaörsi DSE/ Emericus SE-vel és az UTE A-val találkoztak.

-A kitűzött célt teljesítettük, két győzelemmel tértünk haza a tornáról. A Kaposvárt 3-1, a Budaörsöt pedig 3-2-re győztük le. A Budaörs ellen igazi bravúrra volt szükség, hiszen két négyesütőnk is hiányzott, de úgy értékelem, hogy nagy akaratunknak köszönhetően ezzel megtettük az első lépést a döntőbe kerülésért. Bízunk abban, hogy március 30-án már teljes létszámmal tudunk nekivágni a második tornának - mondta a csapat tréne, Erdősné Balogh Erika.