Három meccs, három győzelem - újabb lépés a döntő felé az U17-es csapatnál

Három meccs, három győzelem - újabb lépés a döntő felé az U17-es csapatnál

A Nyíregyházi Sportcentrum U17-es röplabda együttese Budaörsön lépett pályara a Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokságon. A nyíregyházi lányok a RÖAK Kaposvár Kékkel, a Budaörsi DSE/ Emericus SE-vel és az UTE A-val találkoztak.

-A kitűzött célt teljesítettük, két győzelemmel tértünk haza a tornáról. A Kaposvárt 3-1, a Budaörsöt pedig 3-2-re győztük le. A Budaörs ellen igazi bravúrra volt szükség, hiszen két négyesütőnk is hiányzott, de úgy értékelem, hogy nagy akaratunknak köszönhetően ezzel megtettük az első lépést a döntőbe kerülésért. Bízunk abban, hogy március 30-án már teljes létszámmal tudunk nekivágni a második tornának - mondta a csapat tréne, Erdősné Balogh Erika.

Eredmények:

RÖAK Kaposvár Kék - Nyíregyházi Sportcentrum 1-3

Budaörsi DSE/Emericus SE - Nyíregyházi Sportcentrum 2-3

Nyíregyházi Sportcentrum - UTE A 0-3

A csapat névsora: 1. Kindrusz Doroti 2. Kis Bianka 3. Bodnár Eszter 4. Móré Gréta 5. Jakab Zsófia 7. Leskó Panna 8. Kiss Virág 10. Gadzsa Anasztázia 11. Islai Lilla Barbara 13. Racskó Dorina 15. Bogár Dorina 16. Molnár Dóra

vezetőedző: Erdősné Balogh Erika