Három arany a Budapest Openen
Jól szerepeltek a fővárosi atlétikai versenyen a Nyíregyházi Sportcentrum sportolói.

A Nyíregyházi Sportcentrum atlétikai szakágának felnőtt versenyzői a Magyar Liga sorozatba is beszámító Budapest Open nemzetközi versenyen vettek részt. A mátyásföldi Atlétika Centrumban zajló versenyen 18 felnőttszámot rendeztek, amelyeken 12 hazai és 6 külföldi győzelem született. A Nyíregyházi Sportcentrum versenyzői is nagyban hozzájárultak ehhez a sikerhez.

Ónodi Dávid rövidtávfutó a rendkívüli erős szél ellenére is remek időt futott 200 méteren (21,42 mp), és elsőként ért célba. Biztató eredményt produkált Bakosi Péter magasugró is, ő a 217 centiméterrel végzett az élen.

Helebrandt Máté továbbra is tökéletes formában van, 20 perc 14 másodperccel nyerte az 5 kilométeres gyaloglást. Máté egy hónap múlva Dél-Koreában állhat rajthoz az Universiadén.