Győzelem Miskolcon - győzött az NB-II-ben a nyíregyházi röplabda együttes

Győzelem Miskolcon - győzött az NB-II-ben a nyíregyházi röplabda együttes

Győzelemmel kezdték az NBII-es bajnokságot a Miskolci VSC ellen Erdősné Balogh Erika és Nagy Attila tanítványai. Igaz, vasárnap "kisebb" nehézséget kellett megoldania a Fatum-Nyíregyháza U21 NBII-es együttesének, ugyanis mindkét feladójuk sérült volt, emiatt nem tudták vállalni a játékot. Végül a csapat egyik liberó játékosa Papp Dorka lett az ideiglenes feladó és a csapat fegyelmezetten és taktikusan játszva 3-1-re hozta a találkozót.

Miskolci VSC - Fatum-Nyíregyháza 1-3

A csapat névsora:
1.Kis Bianka
2. Horváth Zsófia
3. Bodnár Eszter
4. Kujbus Fanni
5. Jakab Zsófia
6. Rufin Martinez Natali
7. Leskó Panna
8. Pap Dorka
10. Móré Gréta
11. Karkusz Dominika
12. Tamás Adél

Edző: Erdősné Balogh Erika, Nagy Attila