Győzelem Izland ellen is
Fotó:hunvolley

A magyar válogatott második mérkőzését is megnyerte a női röplabda Európa-liga ezüst divíziójának csoportkörében, Lettország legyőzése után vasárnap 3:0-ra nyert a házigazdák ellen az izlandi Kópavogurban. A Fatum Nyíregyháza játékosa, Tóth Fruzsina és Lászlop Alexandra is pályára lépett. 

Izland–Magyarország 0:3 (–20, –15, –15)

IZLAND: Einarsdóttir V. 1, Einarsdóttir M. 1, Einarsdóttir E. 9, Stefánsdottir S. 5, Grétasdóttir 8, Póransdóttir 5. Csere: Gudmundsdóttir L., Ragrasdóttir (liberók), Stefánsdottir H. 2, Einarsdóttir H., Arnarsdóttir, Blöndal 3, Gudmundsdóttir P. 1. Szövetségi kapitány: Massimo Pistoia.

MAGYARORSZÁG: Kiss G. 13, Ambrosio 5, Petrenkó 6, Glemboczki 6, Kump 4, Németh 11. Csere: Tóth F., Kertész (liberók), Jámbor 2, Szedmák 7, Tóth S., Erőss 2, Radnai Luca 2, Lászlop 1. 
Szövetségi edző: Alessandro Chiappini.