Győzelem Békésen, vereség Budapesten
A Sportcentrum kézisei nyertek, a kosarasok kikaptak a hétvégén.

Nehéz helyzetbe került a szalagavató és betegség miatt a Nyíregyházi Sportcentrum fiú junior kézilabdacsapata a hétvégi mérkőzése előtt. A kissé megtépázott társaság így az esélytelenek nyugalmával utazott szombaton Békésre, egy igen jó játékerőt képviselő együttes otthonába. A mérkőzést kemény védekezéssel, és igen gyors támadással indították Bécsi János fiai. Ez meg is hozta az eredményt, az egész mérkőzés folyamán 4-5 góllal végig vezetve, végül egy bravúros győzelmet arattak.

Békés–Nyíregyházi Sportcentrum 26–28

Pethő Ákos U18-as kosárlabdacsapatának kemény harcot kellett vívnia a Honvéd együttesével Budapesten. Az ellenfél első félidei extra dobóformájával nem tudtak mit kezdeni a nyíregyháziak, a második játékrészben ugyan lefaragták a hátrányt, de az utolsó 5 percre elfáradtak, így a Honvéd megnyerte a találkozót.

Honvéd–Nyíregyházi Sportcentrum 80–66