Győzelem az alapszakasz végén

A TF-Budapest ellen lépett pályára a Hübner Nyíregyháza BS a férfi kosárlabda NB-I/B-ben. A mieink az első negyed után már 20 ponttal vezettek, és végül megnyerték a találkozót, így a 7. helyen zárták az alapszakaszt. 

Hübner Nyíregyháza BS - TF-Budapest 71 -65 (29-9,17-21,12-18,13-17)

Merim Mehmedovic vezetőedző : - Ez a meccs bebizonyította, milyen jelentősége van a magyar fiatalszabálynak. Nem azért, mert rosszul játszott volna a játékosunk, de szerkezetileg nehéz váltani, amikor baj van. Az elején úgy kosárlabdáztunk, ahogy kell majd a rájátszásban is. A TF jó csapat és nagyon kellemetlen szerkezetben játszik. Megoldottuk Anda Dávid semlegesítését, de még mindig az a csapat vagyunk, amelynek szerkezeti problémája volt szezon elején. A MAFC ellen folytatjuk, van tíz napunk, keményen fogunk készülni!