Győzelem a Veszprém ellen - Folytatta jó sorozatát a Hübner Nyíregyháza BS

Rangadónak indult, de már a nagyszünetre eldőlt a Hübner Nyíregyháza BS-Veszprém férfi kosárlabda bajnoki az NB-I/B-ben. A listavezető Cápák az első negyedben is pontosabban játszottak, majd a másodikban alaposan megszórták ellenfelüket. Húsz pont fölé nőtt a különbség, főleg Bus volt elemében. Miközben a támadások rendre ponttal fejeződtek be hazai oldalon, a védekezés is jól működött, a záró felvonás előtt 50 pont alatt tartotta ellenfelét a Nyíregyháza. Mohácsi és Ubilla is rendre jól fejezte be az akciókat, így a mieink a vártnál simábban győztek a harmadik helyen álló veszprémiek ellen. 

Hübner Nyíregyháza BS – Hoya-Pannon Egyetem Veszprém 84-64 (24-19, 29-14, 17-14, 14-17)

Nyíregyháza: Kiss 7, Bazsó 11, Szobi 2, Tóth 8, Bus 18

Csere: Mohácsi 15, Ubilla 15, Czinger 2, Vaskó 3, Kuttor, Demeter 3

vezetőedző: Siska János