Győzelem a felkészülési találkozón

Első felkészülési mérkőzésén a Kassát fogadta a Nyíregyháza Spartacus. A mieinknél volt egy próbajátékos Nagy Tamás személyében. A Szpari kezdett veszélyesebben, de Nagy D. helyzeténél még védett a kapus. A 17. percben viszont Nagy Dominik szabadrúgását követően Géresi Krisztián passzolt középre, Myke pedig a kapuba lőtt, 1-0. A folytatásban ismét Nagy D. veszélyeztetett, a másik oldalon pedig Golikov lőtt fölé. A hajrában mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, de újabb gól nem született.
A második félidőben is voltak lehetőségek, Gresó próbálkozásánál a védők mentettek, Herjeczki lövését pedig a kapus tolta ki. A szöglet után Deutsch lőtt kapásból fölé. Támadásban maradt a Szpari, Gresó beadása után Novák fejelt fölé középen. Az eredmény végül nem változott, a Nyíregyháza Spartacus megnyerte a találkozót.

Nyíregyháza Spartacus – FC Kosice 1-0 (1-0)

Nyíregyháza 1. félidő: Fejér, Baki, Gengeliczki, Rjasko, Farkas B., Sigér, Kesztyűs, Kovácsréti, Nagy D., Géresi, Myke

2. félidő: Bese, Alaxai, Deutsch, Tamás, Nagy B., Kovalecz, Vass, Pataki(Nagy T.), Gresó,  Herjeczki, Novák

vezetőedző: Tímár Krisztián