Gigabuli Nyíregyházán! Kihozta a flow-t a közönségből a legfelkapottabb hazai zenekar!
Fotók: Trifonov Éva

Vasárnap este Nyíregyházán koncertezett a jelenlegi legfelkapottabb hazai zenekar, a Follow The Flow. A fiúk nem első ízben jártak a szabolcsi megyeszékhelyen, hiszen legutóbb is a FŐHE Fesztivál vendégei voltak.

 

 

Az együttes „Nem tudja senki” című slágerével robbant be a köztudatba, és azóta is gőzerővel írják jobbnál jobb dalaikat, a „Maradok távol” is a rádiók kedvenceként pörög hétről hétre, miközben klipje is halmozza a milliós nézettséget, csakúgy, mint a líraibb hangulatú „Anyám mondta” vagy a vagány, odaszúrós „Érdekemberek”. A közönség szívébe hamar belopták magukat és nem történt ez másként Nyíregyházán sem. A Rózsakertben, a VIDOR Fesztivál színpadán élő zenekarral kiegészülve hozták a sodró flow-t, telt ház előtt.

 

A koncertről, valamint a Fesztivál ötödik napjáról készült képeket megtekinthetik az alábbi galériában:

Kapcsolódó galéria

VIDOR Fesztivál 5. nap