Friss! – Így zajlanak a munkálatok a Legyező-Derkovits-Dugonics utcákban

Friss! – Így zajlanak a munkálatok a Legyező-Derkovits-Dugonics utcákban
Friss hírek a nyíregyházi utakról.
Friss! – Így zajlanak a munkálatok a Legyező-Derkovits-Dugonics utcákban
Friss! – Így zajlanak a munkálatok a Legyező-Derkovits-Dugonics utcákban
Friss! – Így zajlanak a munkálatok a Legyező-Derkovits-Dugonics utcákban

Többek között a Legyező-Derkovits-Dugonics utcákat is felújítják.

Félpályás lezárásokra kell számítani továbbra is a víznyelő akna bekötések kiépítésénél a Dugonics után, ahol a villanyoszlopokat is kicserélték. Jelzőlámpás forgalomirányítás van a Derkovits utca 107 – 118 szám közötti szakaszán, ott a résfolyóka építése, valamint a kiemelt szegély építése zajlik szakaszosan. A Derkovits-Dugonics utcai kereszteződéstől a Bottyán János utca felé bal oldalon 100 méter hosszan le van zárva a járda és a kerékpárút, a gyalogosforgalom a szemközti oldalon megengedett.