Fordulatos meccsek a Hübner Strandröplabda versenyen - a 4ever a győztes!

Fordulatos meccsek a Hübner Strandröplabda versenyen - a 4ever a győztes!

Nem csak egymással, a nagy melleggel is megküzdöttek a 8. Hübner Beach Volleyball in the City Amatőr Verseny résztvevői vasárnap. A Kossuth téren kialakított pályán a helyosztókat rendezték, és több klasszis játékossal találkozhattak az érdeklődők.

A várt nagy csaták nem is maradtak el, a 4ever például öt mérkőzéslabdát hárítva jutott a nyolc közé, és mint később kiderült ez a meccs sorsdöntő volt, mert a nyíregyházi játékosokat is soraiban tudó csapat meg sem állt a döntőig. A fináléban a Gólyaláb II. volt az ellenfél, ahol Sitku Tamara személyében szintén volt egykori Fatum játékos. A 4evert azonban ők sem tudták megállítani, így a Savic Bernadett, Janetka Vivien, Kulcsár Gergely, Pastorová Andrea, Fazekas Balázs összeállítású gárda lett a tornagyőztes, és a serleg mellé 100 ezer Ft pénzdíjat is kapott. A második a Gólyaláb II., a harmadik a Brazilok csapata lett.