Főpróba a diákolimpia előtt

Felkészítő versenyen vettek részt a nyíregyházi utánpótlás birkózók. A Kötöttfogású Diákolimpiai Döntő előtti utolsó lehetőség volt a Hajdúnánáson rendezett XIV. Hódos Imre emlékverseny ez a gyerekeknek a felkészülésre.

A négy nevezett versenyző közül hárman éremmel térhettek haza, és a negyedik Oláh Márton is éppen lecsúszott a dobogóról, egy vesztes bronzmeccsnek köszönhetően. Jeles Antal a szokásosnál egy súlycsoporttal feljebb 46 Kg-ban indult és 1.helyen végzett a Diák II korcsoportban, Maros István, a legfiatalabb birkózó palánta, a Gyermek II korcsoport 23 kg-jában két győztes mérkőzés után a döntőben szorult a dobogó második fokára, mint ahogy Nagy Gergőnek is be kellett érnie az ezüstéremmel a +100 kg-os serdülők között.