Fontos győzelem Debrecenben

A negyedik hely megszerzése szempontjából kulcsfontosságú mérkőzést játszott az A' Stúdió Futsal Nyíregyháza Debrecenben. Az első félidőben Maneca révén a Nyíregyháza szerzett vezetést, fordulás után pedig Dávid Richárd kétszer is eredményes volt, és Gregory is gólt lőtt, így 4-0-ra nyertek a mieink. Ezzel a győzelemmel a DEAC-ot öt, a Veszprémet hat ponttal előzi  meg a Stúdió két fordulóval a rájátszás vége előtt. 

NB I, felsőházi rájátszás, 8. forduló
DEAC–A’Stúdió Futsal Nyíregyháza 0–4 (0–1)
Debrecen, v.: Czene-Joó, Tamás (Apkó).
DEAC: Faragó Á. – Berecz, Harmati, Thiago, Tóth. Csere: Nyerges, Faragó L., Vass, Nagy, Szatmári, Siska, Varga, Magyar, Győri. Vezetőedző: Tihanyi Csaba.
Nyíregyháza: Gagyi – Öreglaki, Gregory, Dávid, Maneca. Csere: Petró, Gyulai, Szabó, Krajnyák, Kovács R., Urr, Haburcsák, Lakatos, Kovács Á. Vezetőedző: Lovas Norbert.
Gól: Maneca (8.), Dávid (33., 37.), Gregory (38.).