Folytatódott a Vármegyei bajnokság

A második tavaszi fordulót rendezték a Nyír-Wetland Vármegyei I. osztályban. A Nyíregyháza Spartacus II. Nyírbátorban lépett pályára, és a hazaiak az első félidő után 2-0-ra vezettek, majd fordulás után újabb két gólt szereztek, így megnyerték a találkozót. 

Nyírbátor - Nyíregyháza Spartacus II. 4-0 (2-0)

Nyírbátor: Kopasz J. – Tóth Sz. (Nógrádi S.), Szűcs D., Szabó M., Bakó T. (Danó M.), Tóth E., Varga B., Terdik Zs., Orosz E., Török I. (Bakosi M.), Kun Á. (Pálvölgyi B.). 
Játékos-edző: Erdei Zoltán. 

Nyíregyháza Spartacus II: Sarkadi B. – Tóth M., Czimer L. (Asztalos B.), Varga B. (Márton D.), Bodnár V., Kiss P., Spisák B., Horváth T., Szabó L., Konzili M., Forgó (Chiren). 
Edző: Szatke Zoltán. 

Gól: Terdik Zs., Szűcs D., Orosz E., Török I.

Erdei Zoltán: – A múlt heti vereség után a csapat átérezte ennek a meccsnek a jelentőségét, és megfelelő hozzáállással be tudtuk gyűjteni a három pontot. Annak pedig kifejezetten örülök, hogy három pontrúgásból sikerült gólokat szereztünk, ráadásul nem kaptunk gólt. További sok sikert a Nyíregyházának!

Szatke Zoltán: – Teljesen megérdemelt a Nyírbátor győzelme, sajnos pontrúgásokból kaptuk a gólok nagy részét.