Folytatódott a szenior úszók versenysorozata - Több érem Tótkomlósról

Folytatódott a szenior úszók versenysorozata - Több érem Tótkomlósról

Július 18-án Tótkomlóson rendezték a 15. Nemzetközi Szenior Úszóversenyt. Ezen a versenyen 5 sprint számban mérhették össze erejüket a versenyzők. A verseny történetében rekordnak számító úszó nevezett. A Nyíregyházi Fókák SE csapatát Cseh Imre képviselte, aki egyéni csúccsal nyerte a 33 1/3 m mellúszást, ezüstérmet szerzett a 33 1/3 m pillangó, a 33 1/3 m hát és a 133 1/3 m vegyesúszó számokban, a 33 1/3 m gyorsúszásban a 4. helyen végzett. Kicsit hosszabb szünet után szeptember elején Csongrádon folytatódik a versenysorozat. Azonban addig is lesz mire készülni az egyesület versenyzőinek, hiszen hagyományosan résztvevői az idén augusztus 15-re kiírt nagykállói 24 órás úszásnak is.