Folytatódik a forgalomkorlátozás
Továbbra is érvényben van a forgalomkorlátozás a csapadékvíz hálózat rekonstrukciós munkálatai miatt, Nyíregyházán a Tünde utca – Debreceni úti csomópontban.

Továbbra is érvényben van a forgalomkorlátozás a csapadékvíz hálózat rekonstrukciós munkálatai miatt, Nyíregyházán a Tünde utca – Debreceni úti csomópontban. Szeptember 9-én szombat este 23 óra 05 perctől vasárnap reggel 5 óra 10 percig ismételten teljes útzárra kell számítani a Debreceni út irányából a Tünde utca felé. A Tünde utcáról továbbra is kizárólag jobbra a város irányába lehet kikanyarodni. Tilos egyenesen áthaladni a Tünde utcáról a Simai út irányába, valamint a Tünde utcáról balra kanyarodni a Debreceni útra, Debrecen irányába.


A 4. számú főútról Debrecen felől és a belváros irányából továbbra is lehet kanyarodni a Tünde utcára. Az érintett útszakaszon a forgalomkorlátozás előreláthatóan még 6 napig lesz érvényben.