Folyamatosak a Mozdulj Nyíregyháza! online programjai és már a szabadban is sportolhatunk
Fotó: Szarka Lajos

Február elsejétől egészen május 30-ig tartja formában a legnagyobb közösségi oldalra látogatókat a Mozdulj Nyíregyháza! online tavaszi idénye.

A mozgásformák idén két foglalkozással bővültek, extraként pedig beépítették a programba, hogy nemcsak élőben tarthatunk az edzőkkel, hanem vissza is nézhetjük őket egy héten keresztül.

Gyerekeknek, felnőtteknek és szépkorúaknak is tartogatnak lehetőségeket bőven, Hornyák Enikő sportreferens a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában mesélt a kipróbálható mozgásformákról, és arról, hogy a jó idő megérkezésével akár Nyíregyháza folyamatosan bővülő kondiparkjaiban és futópályáin is formában tarthatjuk magunkat.

Nézzék vissza beszélgetésünket itt: