Felrobbant egy ház Gávavencsellőn - A házban egy ember tartózkodott

Felrobbant egy ház Gávavencsellőn - A házban egy ember tartózkodott
Az egyik fal kidőlt, a hátsó fal megdőlt a detonációtól.

Robbanás történt egy hetven négyzetméter körüli lakóházban Gávavencsellőn, a Tisza utcában – írja honlapján a katasztrófavédelem.

A robbanás erejétől az épület előterének fala kidőlt, a hátsó fala megdőlt. A házban egy ember tartózkodott, aki a mentők megállapítása szerint könnyebben megsérült, további vizsgálatokra kórházba szállítják.

A helyszínre kiérkezett nyíregyházi hivatásos tűzoltók az egyik szobában égő ruhaneműket és az ágyat kezdték oltani egy vízsugárral, valamint kihoztak a házból egy szivárgó gázpalackot, amelyből kiengedték a nyomást szabad területen.

Az áramszolgáltató szakemberei leválasztották az épületet a hálózatról.