Február 10-ig lehet jelentkezni az Iskolák Versenyére – Ügyességi verseny a Jégpályán

Február 10-ig lehet jelentkezni az Iskolák Versenyére – Ügyességi verseny a Jégpályán

Ügyességi csapatversenyt szervez a Nyíregyházi Spotcentrum a Városi Jégpályára. Jelentkezési határidő 2020. február 10.

Folyamatosan váltják egymást a programok a Városi Jégpályán. Retro Ice Party, Jégkorong mérkőzés, MVM Jégkaland és még sorolhatnánk. Ennek köszönhetően pedig gyorsan meg is lett a 2019/2020-as szezonjának a 20 ezredik látogatója Tamás Janka személyében. A rendezvények tovább folytatódnak, ezúttal általános iskolás, felső tagozatos diákoknak szerveznek ügyességi versenyt 2020. február 13-án 10 órától. Jelentkezni február 10-én, 12 óráig lehet, a sajto@nyiegyhazisc.hu email címen.

A legügyesebb csapatok ajándékban részesülnek!